Protisluneční, termoizolační, bezpečnostní a designové fólie na skla budov.

Do našeho portfolia prací patří i instalace fólií na snížení teploty v interiéru, proti poranění osob a zabezpečení před zloději a zranění při rozbití.

Instalací externích protislunečních fólií pasivně zabráníte přehřátí interiéru. Díky tomu se vám nerozehřívájí žaluzie, podlaha, nábytek. Nemusíte snášet naplno puštěnou klimatizaci, díky protislunečným fóliím nemusíte překonávat pasivní zdroje tepla a šetříte energii a svou peněženku. Obzvláště u velkých firemních prosklených prostor je zajištění komfortu v letních měsících pro zaměstnance energeticky náročné. Návratnost investice do fólií je cca 3-5 let podle typu fólie. Nejvýkonnější protisluneční fólie dokáží snížit teplotu v místnosti až o 6 stupňů. Díky externí fólii zabráníte prostupu sluneční energie do interiéru. Jednoduchý příkladem jsou vaše zatáhnuté žaluzie, které se díky slunci i přes trojsklo rozehřejí a vyrábíte si pasivní topidlo.

Máme certifikaci pro instalování bezpečnostních fólií, které akceptují pojišťovny a plně nahrazují mříže. 

Privátní fólie jsou všechny v interiéru, například imitace pískovaného skla, dekorační fólie, barevné, zabraňující mlžení skel a zrcadel, nebo dekorační fólie na dveře a nábytek.

Naše používané fólie na skla jsou špičkou na trhu a to díky přímému kontaktu na největšího výrobce fólií v Evropě a tám je SOLAR SCREEN

©2022 Vodadesign. All rights reserved.